הצוות שלנו - נעמה ניסים

הצוות שלנו - נעמה ניסים (הגדל)

הכירו את נעמה ניסים, מדריכה בצוות פילאטיס באוניברסיטה ובקליניקה השיקומית.

 

נעמה החלה להתאמן כבר בצבא, במרכז סוזן דלאל, כהשלמה לשעורי המחול ועד מהרה נשבתה בקסם הידוע שהוא הפילאטיס. אחרי הצבא למדה באקדמיה למחול בירושלים ובהמשך פנתה ללימודי משחק ותאטרון בבית הספר של ניסן נתיב, שם המשיכה לתרגל פילאטיס כחלק ממערכת השעות.

נעמה מתאמנת מעל ל-21 שנה ומדריכת פילאטיס מקצועית כ-12 שנים. בעלת התמחות בפילאטיס שיקומי מקמפוס שיאים באוניברסיטת תל אביב.

 


"פילאטיס נכנס לראשונה לחיי כאשר התגייסתי לצבא. כבוגרת מגמת מחול בחרתי שירות צבאי קרוב לבית כדי שאוכל להמשיך לרקוד וחלק מזה היה גם להתחיל לתרגל פילאטיס מכשירים. פעמיים בשבוע הייתי עולה על אזרחי ותופסת אוטובוס לסוזן דלל לשיעור פילאטיס ( אחד המקומות הבודדים לפילאטיס ב-1997 - שם זכיתי ללמוד מכל המאסטרים).
אחרי הצבא למדתי באקדמיה למחול בירושלים אולם באמצע עצרתי ופניתי ללימודי משחק ותאטרון כי הרגשתי שמשהו חסר לי על מנת להשלים את התמונה - חיפשתי ליצוק משמעות לתוך התנועה. מצאתי את עצמי בשלוש שנים אינטנסיביות בניסן נתיב תל אביב - גם שם תרגלנו פילאטיס פעמיים בשבוע.

הפילאטיס שזור בחיי כחוט השני ואחרי תשע שנים של תרגול הפכתי למורה. היום אני מתרגלת כבר מעל מחצית חיים ומלמדת כבר 12 שנים.

 

אני זוכרת שהמורה הרוחנית שלי אמרה: "שהידיים הראש והלב יהיו ביחד באותו החדר". המשפט הזה חקוק בי ומדייק את הפילאטיס עבורי, מכיל את הכל: נוכחות בהווה, נשימה, דמיון, תודעה וכמובן תנועה. אני מאמינה שכדי להיות מורה אני חייבת גם להיות תלמידה, אני לרגע לא מפסיקה ללמוד, גם ממומחים בתחום וגם מהתלמידים שלי.

הרצון שלי הוא לעזור לאנשים להתחבר לגופם ועל ידי כך לעצמם על מנת לשפר את איכות חייהם."


צפו בווידאו של נעמה בפעולה:

 
חדר כושר
חדר כושר
משרד המנויים
משרד המנויים
ספא
ספא
צור קשר
צור קשר
בריכות שחיה
בריכות שחיה
סטודיו פילאטיס
סטודיו פילאטיס
מערכת החוגים
מערכת החוגים
תרבות ופנאי
תרבות ופנאי
סטודנטים
טיפ בריא
עבור לתוכן העמוד