יעל פלדהיים - סיפור ההצלחה מדהים

יעל פלדהיים - סיפור ההצלחה מדהים (הגדל)

כששומעים על שיתוק מוחין, לרוב נדמה שזו מחלה קשה או מגבלה גופנית בולטת מאוד.

לא מעט פעמים אנחנו פוגשים אנשים שנראים לנו "רגילים" לגמרי ולמעשה הם נפגעו במהלך הלידה, או אחריה וסובלים ממגבלות תנועה שלפעמים לא קל לזהות. עד כדי כך שהם לומדים וגדלים במסגרות רגילות לגמרי ואת החסכים הגופניים הם פוגשים רק בגיל מאוחר יותר. זה הסיפור של יעל.
יעל הגיעה אלינו לפני שנה וחצי בדיוק בשביל להתמודד עם אותה מגבלה גופנית שאולי אינה דרמטית (היא הולכת באופן עצמאי וחיה חיים רגילים כמעט לגמרי) אך משפיעה על אורח חיה. לאחר שבדקה וקראה על פילאטיס שיקומי, היא החליטה להגיע אל הדר שוורץ לטיפול, כיוון שהבינה שזה הדבר שהיא רוצה להעניק  לעצמה, כדי להכיר את הגוף שלה ולבנות אותו.
המפגשים הראשונים היו עם לא מעט חששות, תחושה של זרות וניסיון להבין איך הגוף עובד. זו לא היתה התמודדות פשוטה, אבל יעל לא אחת שמוותרת. היא המשיכה להגיע למפגשים אישיים עם הדר, שבוע אחרי שבוע ולאט לאט למדה איך להניע, להפריד, להתאמץ ולהזיע וגם לקבל את הגוף שלה כמו שהוא, על היתרונות שלו והחסרונות שלו.
אחרי ארבעה חודשים הבנו שיעל היא מורה בנשמה. כנגנית מפוחית מוכשרת, שסיימה לימודי מוסיקה בניו יורק ומלמדת תלמידי מפוחית לפרנסתה, ההוראה זורמת לה בדם. על כן, הצענו לה להצטרף לקורס מדריכות פילאטיס מזרן, כדי להעמיק את ההבנה שלה ואולי גם להדריך בעוד תחום מלבד מפוחית. יעל ממש כיכבה בקורס וסיימה אותו בהצלחה רבה לפני כחצי שנה. כבר אמרנו שיעל היא רצה למרחקים ארוכים? קורס מדריכות פילאטיס מזרן רק פתח לה את התיאבון! היא התחילה להעמיק ולקרוא כל מה שיש לקרוא על גוף ועל תנועה, הגיעה להתאמן בסטודיו בשיעורי פילאטיס מזרן ומכשירים וכמובן המשיכה להגיע למפגשים אישיים בקליניקה.
עם הזמן וההעמקה, גם הגוף השתכלל והשתנה ויעל התחזקה והתגמשה. לצד התהליך המדהים הזה, היא החליטה "ללכת עד הסוף" והתקבלה ללימודי פיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב, אותם תתחיל באוקטובר הקרוב.
אנחנו כבר לא יכולים לחכות שהיא תסיים אותם ותצטרף אלינו כחברת צוות בקליניקה.
יעל המקסימה, אנו מאחלים לך הצלחה גדולה! את השראה ודוגמה לכולנו וההוכחה שפילאטיס הוא כלי עוצמתי שמשנה לא רק את הגוף - לפעמים הוא יכול לשנות את כל החיים.

חדר כושר
חדר כושר
משרד המנויים
משרד המנויים
ספא
ספא
צור קשר
צור קשר
בריכות שחיה
בריכות שחיה
סטודיו פילאטיס
סטודיו פילאטיס
מערכת החוגים
מערכת החוגים
תרבות ופנאי
תרבות ופנאי
טיפ בריא
סטודנטים
עבור לתוכן העמוד