זומבה

מהי זומבה ? הלהיט החדש בעולם ובמרכז הספורט!

 זומבה משלב מוסיקה לטינית מהפנטת יחד עם תנועות אירוביות מובנות היטב כדי ליצור אימון דינמי, כייפי וקל לביצוע.

זומבה גורמת למתאמן למצות את מירב יכולתו באמצעות אימון כייפי, משחרר, סוחף ומרתק, למתאמן כייף וטוב ורמת האימון וההספק עולה..

בשעה אחת של פעילות אינטנסיבית שורפת קלוריות (בין 500 ל- 800), הרצת הדופק ע"פ תוכנית מובנית, עיצוב השרירים ותנועות גוף אנרגטיות, רוכשים התלמידים הרגלים טובים אותם יוכלו לאמץ גם לחיי היומיום

זומבה מתאים לכל אחד ,אין צורך להיות רקדן וגם לא בכושר של אלוף אולימפי. כל מתאמן עובד בקצב שלו

אורך השיעור הוא שעה והוא מתבסס על עקרונות האימון המחזורי- נע בין עצימות גבוהה ונמוכה, העובדת על מתחילים ומתקדמים כאחד. בזומבה המעברים בין העצימויות נעשים באמצעות קצב המוסיקה והצעדים- ללא האפקט השלילי של האצה פתאומית בקצב האירובי.

מתחילים בחימום וממשיכים ב-8 עד 10 קומבינציות זומבה בעלי קצב משתנה, המבוססים על צעדי ריקוד בסגנון סלסה, טנגו, רומבה, צ'ה צ'ה, מרנגה, קומביה, קליפסו ואפילו היפ הופ וריקודי בטן.

מסיימים בתרגילי יציבה ואז בשחרור ומתיחות כדי להוריד את הדופק ולשחרר את השרירים.

מאיפה הגיע הטרוף:

סיפור ההצלחה ההיסטרי הזה החל עם אלברטו פרז- "בטו", רקדן, מדריך אירובי וכוריאוגרף, יליד העיר קאלי, קולומביה. בטו עמד להיכנס לשיעור אירובי מדרגה כאשר גילה ששכח את קלטות השיעור בבית. האופציה היחידה שעמדה בפניו שלא לאכזב את תלמידיו, היתה לדאוג לקלטת חלופית ולאתר שיעור חלופי מהקלטות הלטיניות שהיו בידיו ומכאן החל הלהיט העולמי הסוחף וההצלחה ההיסטרית.

מדריכות החוג:

בימי שני - יעל פרידבואר
במי רביעי - מאי מור

חדר כושר
חדר כושר
משרד המנויים
משרד המנויים
ספא
ספא
צור קשר
צור קשר
בריכות שחיה
בריכות שחיה
סטודיו פילאטיס
סטודיו פילאטיס
מערכת החוגים
מערכת החוגים
תרבות ופנאי
תרבות ופנאי
סטודנטים
טיפ בריא
עבור לתוכן העמוד