המהפך של סתיו

המהפך של סתיו (הגדל)

הכירו את סתיו.
לפני קצת יותר משנה, סתיו בן ה-22 מפתח תקווה הגיע לראשונה למרכז הספורט להתאמן יחד עם דודו. סתיו שקל אז 131 ק"ג ובעידודו של הדוד, החליט להגיע ולנסות להתמיד באימונים.

ההתחלה היתה קשה, לשנות את אורח החיים, להתנסות בפעולות שלא ביצע בעבר. הדברים היומיומיים ביותר שלנו נראים כמובן מאליו היו לו קשים וכשהיה עולה על ההליכון, הירכיים שלו היו מתנגשות אחת בשניה מה שהסב לו כאבים רבים והוא סבל מאוד. מתוך רצון להשתפר פנה סתיו לצוות המדריכים, וביקש שיתאימו לו תכנית אימון שתוכל לסייע לו לרדת במשקל אך גם ליהנות מהדרך. תכנית האימון כללה אימוני כח ואירובי וסתיו החל להתאמן כל יום, בין 3-6 שעות ביום.


"זה מה שעזר לי להתחזק", אומר סתיו, " התחלתי לשלב תזונה נכונה וב-60 ימים הראשונים הורדתי 20 ק"ג. במהלך חצי השנה שאחרי השלתי ממשקלי עוד 52 ק"ג". היום שוקל סתיו 66 ק"ג, לאחר שהשיל יותר מ-50% ממשקלו. "היום אני יכול לרוץ, לקפוץ, ולעשות עוד דברים שלאנשים נראים רגילים לגמרי אבל לי היו קשים עד בלתי אפשריים. התאהבתי באימונים, אני נהנה להגיע לכאן, ואם אני נוסע לחופשה קשה לי המחשבה שיעבור שבוע שלם בלי שאגיע להתאמן. המטרה שלי - להוריד עוד 6 ק"ג ואז להמשיך ולעבוד על החיטוב שלי".

אנחנו מאחלים לסתיו המון בהצלחה, וגאים בו על העבודה הקשה שהשקיע ועל השינוי העצום שהצליח לחולל בעזרת כוח הרצון שלו וההתמדה.

חדר כושר
חדר כושר
משרד המנויים
משרד המנויים
ספא
ספא
צור קשר
צור קשר
בריכות שחיה
בריכות שחיה
סטודיו פילאטיס
סטודיו פילאטיס
מערכת החוגים
מערכת החוגים
תרבות ופנאי
תרבות ופנאי
טיפ בריא
סטודנטים
עבור לתוכן העמוד