הקליניקה לפילאטיס שיקומי במרכז הספורט

כשהקמנו את הסטודיו לפני שש שנים, עמדה לנגד עיננו השאיפה לתת מענה לשלל רצונות של המתאמנים שלנו – מחיטוב ועיצוב ועד שיקום הגוף.
לא עבר זמן רב והסטודיו איגד בתוכו גם מתאמנים בריאים שרצו לשפר את יכולות גופם וגם מתאמנים שסבלו מבעיות פיזיות שונות, מבעיות קלות בגב ובברכיים ועד לנכים עם פגיעות חוט שדרה. כולם התאמנו יחד בהרמוניה מופלאה ובקשב רב לצוות המדריכים המסור שלנו, אך בשל מחסור במקום, הקליניקה השיקומית שלנו עברה למשכן זמני, על מנת לענות על צרכי המתאמנים בעלי הבעיות הרפואיות.
גדלנו והתרחבנו מאז  2012 ולאור בקשות המתאמנים, בחודשים האחרונים לצד הסטודיו האהוב והמוכר לפילאטיס מכשירים, שקדנו על הקמת הקליניקה המתקדמת לפילאטיס שיקומי.
הקליניקה בניהולה של הדר שוורץ, פיזיותרפיסטית בעלת תואר ראשון ושני מאוניברסיטת תל אביב,
תפעל במישורים רבים ומגוונים - משילוב פילאטיס עם פיזיותרפיה ועד טיפול פרטני בשיקום רצפת אגן.
אימון הפילאטיס בקליניקה יתמקד בצרכים האישיים של כל מתאמן בהיבט השיקומי: פציעות ספורט, פציעה עקב תאונה, בריחת סידן, בריחת שתן, נשים אחרי לידה ועוד. באימון פילאטיס שיקומי המדריך יבנה יחד עם המתאמן, תכנית מותאמת אישית שתעודד החלמה ותלמד שימוש נכון בגוף.  
נשים דגש על רמת דיוק גבוהה וייצוב איברים, חיזוק ומתיחות המותאמות לבעיות שונות ולבסוף ולא פחות חשוב – הקניית הרגלים לתנועה אופטימלית!
פילאטיס באוניברסיטה – למתוח את הגבולות!
 
חדר כושר
חדר כושר
משרד המנויים
משרד המנויים
ספא
ספא
צור קשר
צור קשר
בריכות שחיה
בריכות שחיה
סטודיו פילאטיס
סטודיו פילאטיס
מערכת החוגים
מערכת החוגים
תרבות ופנאי
תרבות ופנאי
סטודנטים
טיפ בריא
עבור לתוכן העמוד